oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Szosa Lubicka

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Szosa Lubicka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13424

***OFERTA PREMIUM! Nie szukaj dalej** Osiedle Piernikowe ROZKŁADOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU pod adresem Szosa Lubicka. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na 3 piętrze  apartamentowca z windą, wybudowanego z cegły w 2016roku. Budynek wzniesiony przez dewelopera ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 500,00 zł
cena 540 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13409

Rozkładowe 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze boku z cegły przy ul.Konopackich Na powierzchnię 69,2m2 składają się: salon o pow.18m2 z wyjściem na słoneczny balkon o pow.3,11m2 sypialnia ...

Powierzchnia
69,20 m2
Cena za m2
9 682,08 zł
cena 670 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Winnica
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12922

Szukasz NOWEGO komfortowego  mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na spokojnej  okolicy i pięknym widoku? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli TAK to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !! Z przyjemnością prezentujemy  ofertę zakupu ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 935,90 zł
cena 1 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Winnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem